PL | EN

NAZWA STANOWISKA

asystent(ka) managera operacyjnego
asystent(ka) biura

Poszukujemy proaktywnej skrupulatnej i uśmiechniętej osoby ze szczególnymi umiejętnościami organizacyjnymi i nastawieniem na znajdowanie rozwiązań do jednego z naszych projektów.

Wymiar czasu pracy: Pełen etat
Miejsce: Co\Walk HUB na OFF Piotrkowska Center

zobacz opis

PODSUMOWANIE

  • Praca obejmuje dwie role: wsparcie Managera Operacyjnego projektu w bieżących zadaniach oraz opiekę nad najfajniejszą przestrzenią coworkingową w Łodzi oraz jej użytkownikami.
  • Po pierwsze, odpowiadasz za zwalnianie czasu Managera. Im więcej czasu zwolnisz tym lepiej. Są Ci przekazywane zadania, których przykłady otrzymasz po odpowiedzeniu na to zgłoszenie.
  • Zadania dotyczą kwestii biznesowych takich jak: umawianie spotkań, wyszukiwanie informacji i opracowywanie ich, organizowanie delegacji czy sprzętu do pracy np. telefonu, przygotowywanie dokumentów do podpisania.
  • Po drugie zapewniasz nienaganne funkcjonowanie przestrzeni biurowo-coworkingowej. Jesteś odpowiedzialna za obsługę sekretariatu i prawidłowy obieg dokumentów, porządek w przestrzeni, zaopatrywanie biura w niezbędne materiały i zapasy oraz nadzorowanie podwykonawców w ramach napraw, sprzątania czy innych usług.
  • Po trzecie opiekujesz się i pomagasz Użytkownikom pracującym w Co\Walk HUB w rozwiązywaniu ich bieżących problemów, informujesz ich o ważnych kwestiach związanych z przestrzenią i organizujesz dodatkowe działania dające im wartość dodaną.

CO OFERUJEMY?

  • Atrakcyjną ścieżkę rozwoju
  • Pracę w najfajniejszej przestrzeni coworkingowej (na OFF Piotrkowska Center w Łodzi) i możliwość jej współtworzenia
  • Miłą atmosferę pracy wśród ludzi z branży technologicznej, nieruchomościowej i kreatywne
  • Uczestnictwo w wyjątkowym projekcie i dużo ciekawych wyzwań
  • Rozwój i możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie sprzedaży, zarządzania oraz obsługi Klienta
  • Dostęp do wydarzeń organizowanych w Co\Walk HUB

Dużo szczegółów poznasz w zadaniu testowym. Odpisz na to ogłoszenie na e-mail: rekrutacja@cowalk.io

Napisz dokładnie 4 zdania do 01.07.19 o tym dlaczego Ty możesz mi pomóc w odzyskaniu mojego czasu oraz sprawisz, że przestrzeń Co\Walk HUB będzie wyjątkowym miejscem uwielbianym przez Użytkowników. Do e-maila dołącz swoje CV dopisując klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jedn. Dz. U. z 2016, poz. 922)”.

asystent technika obiektu

Poszukujemy asystenta technika obiektu do współpracy z zarządcą budynku w zakresie trzymania prawidłowego stanu technicznego obiektów.

zobacz opis

OBOWIĄZKI

  • współpraca z zarządcą budynku w zakresie utrzymania prawidłowego stanu technicznego budynków
  • dokonywanie obchodów budynku, wykrywanie usterek
  • prowadzenie rejestrów związanych ze zgłaszanymi usterkami
  • usuwanie drobnych usterek i awarii w budynkach
  • wykonywanie drobnych prac w charakterze tzw. „Złotej Rączki"
  • współpraca z podwykonawcami, zleceniobiorcami
  • transport mebli w obrębie budynku

WYMAGANIA

  • staranne i sumienne wykonywanie obowiązków
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • znajomość systemów budynkowych – niewymagana, lecz mile widziana
  • prawo jazdy kat. B – niewymagane, lecz mile widziane
  • umiejętność pracy w zespole i z Klientem
  • odpowiedzialność
  • samodzielność, rzetelność

interesująca oferta?

wyślij swoje CV na nasz adres e-mail career@opg.com.pl

pamiętaj o umieszczeniu klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jedn. Dz. U. z 2016, poz. 922)”.

Poszukujemy zorganizowanej, odpowiedzialnej i lubiącej pracę zespołową osoby do pomocy w zarządzaniu naszym biurem na OFF Piotrkowska Center w Łodzi. Jako Asystent(ka) Biura zapewnisz wsparcie dla prowadzonych przez naszych specjalistów projektów i sprawisz, że nasze biuro będzie działać jak dobrze naoliwiona maszyna.

zobacz opis

OBOWIĄZKI

  • obsługa sekretariatu
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • obsługa centrali telefonicznej, faksu
  • odbieranie poczty internetowej, odpowiadanie na e-maile w granicach kompetencji
  • archiwizowanie korespondencji i dokumentów
  • nadzorowanie nad prawidłowym obiegiem dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji
  • przygotowywanie projektów korespondencji wychodzącej, notatek, raportów
  • przekazywanie klientom ogólnych informacji o firmie
  • ustalanie i koordynowanie terminów spotkań
  • przyjmowanie interesantów i gości oraz ich obsługa
  • sporządzanie materiałów i dokumentów związanych ze spotkaniami, notatek ze spotkań
  • przygotowywanie wydruków lub kopii dokumentów
  • organizowanie i zaopatrywanie biura w materiały potrzebne do jego funkcjonowania
  • inne niezbędne czynności w ramach zajmowanego stanowiska

WYMAGANIA

  • doświadczenie w administrowaniu biurem
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta i/lub branży nieruchomości
  • bardzo dobra komunikatywność
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • biegła znajomość pakietu microsoft office
  • doskonała organizacja pracy
  • umiejętność stawiania priorytetów i pracy pod presją czasu

dlaczego warto do nas dołączyć?

Profesjonalizm w pracy cenimy sobie równie mocno, co panującą w niej atmosferę. Od chłodnych procesów i narzędzi wolimy ludzi i współpracę. Zamiast realizować sztywno nakreślony plan, wolimy reagować na zmiany. To niesie ze sobą duże wyzwanie, ale jeszcze większą satysfakcję.

Kameralny klimat, kompetencje oraz kreatywność, z jaką poruszamy się po rynku nieruchomości, składają się na prawdziwie unikalne doświadczenie naszych pracowników. Nasza największa wartość? Ludzie, którzy tworzą prawdziwy zespół. Utożsamiasz się z naszym podejściem? Odezwij się!

  • Angażujące projekty
  • Otwarta, dynamiczna atmosfera pracy ze szczyptą kreatywności
  • Work/life balance – biuro w najmodniejszym miejscu w Łodzi

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Otwarty umysł
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zacięcie do branży nieruchomości