PL | EN

poznaj
nasz zespół


OPG Property Professionals posiada doświadczenie w dziedzinie doradztwa strategicznego, zarządzania aktywami, komercjalizacji nieruchomości i pośrednictwa najmu oraz zarządzania projektami inwestycyjnymi na wszystkich etapach ich realizacji. Nasza działalność obejmuje przestrzenie biurowe, handlowe, mieszkaniowe oraz projekty mixed-use.

Realizujemy innowacyjne wizje architektoniczne, na nowo definiując centra polskich miast. Światowe standardy w projektowaniu przestrzeni, jakie wcielamy we współczesną tkankę miejską, pozwalają nam oferować nową jakość dla inwestycji deweloperskich oraz tworzyć unikalne miejsca do życia, pracy, zakupów, rozrywki czy odpoczynku.

Wierzymy, że w naszej branży u podstaw sukcesu leży zgrany i posiadający jasno wyznaczone cele zespół. OPG to kolektyw specjalistów o uzupełniających się kompetencjach, gwarantujący płynną obsługę na najwyższym poziomie.
Lepsze efekty dzięki naszemu doświadczeniu!

NASZE OBSZARY DZIAŁANIA:

 • Doradztwo inwestycyjne
 • Projekty deweloperskie
 • Zarządzanie nieruchomościami i aktywami
 • Komercjalizacja
 • Rewitalizacja
Michal M. Styś

MGR INŻ. ARCH., MBA

Michał M. Styś

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY


Michal M. Styś podpis

DOŚWIADCZENIE

 • Od 10 lat zarządza aktywami oraz projektami mixed-use, komercyjnymi i mieszkaniowymi
 • Odpowiada za identyfikację i analizę potencjalnych możliwości inwestycyjnych w Polsce
 • Kreatywny umysł stojący za pomysłem projektu OFF Piotrkowska Center

WYKSZTAŁCENIE

 • Executive MBA
 • University of Illinois Collage of Business, Uniwersytet Warszawski
 • Architekt i urbanista z wykształcenia i z praktyki, co potwierdza 15 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami w Polsce, Finlandii i Irlandii.
William M. Gleeson.

B.Comm. MMII

William M. Gleeson

ZAŁOŻYCIEL, WICEPREZES


William M. Gleeson. podpis

DOŚWIADCZENIE

 • Założyciel spółki OPG Orange Property Group.
 • Inwestor aktywnie operujący w branży energii odnawialnej, farmaceutycznej, medialnej, tekstylnej, a nader wszystko – w sektorze nieruchomości, gdzie pozostaje zaangażowany w liczne projekty deweloperskie i kapitałowe w Polsce, Irlandii, Wielkiej rytanii i Stanach Zjednoczonych.
 • W branży nieruchomości działa już od ponad 30 lat, w tym od 1993 w Polsce.

WYKSZTAŁCENIE

 • Absolwent kierunku handlowego na University College Dublin, 1972.
 • Od 1972 do 1977 zbierał pierwsze szlify zawodowe na stanowisku księgowego w firmie Coopers & Lybrand (dziś PwC).
 • Począwszy od 1977, pod dziś dzień posiada i zarządza spółkami obsługującymi inwestycje prywatne, ze szczególnym naciskiem na rynek deweloperski i kapitałowy.
 • Pracował jako dyrektor i prezes licznych firm operujących w zróżnicowanych sektorach.
 • Członek Dublińskiej Izby Handlowej.
Puchar

pracuj z najlepszymi

Przedstawiamy zespół, którego wymiernym sukcesem jest pierwsze miejsce dla OFF Piotrkowska w konkursie 7 nowych cudów Polski organizowanym przez National Geographic Traveler.

Jak tego dokonali? Zobacz case study pokazujące jak można tchnąć nowe życie w poprzemysłową architekturę i wydobyć z niej nowe możliwości dla kreatywnego biznesu.


ZOBACZ CASE STUDY
Michał M. Styś
Michał M. Styś

CEO


Odpowiada za identyfikację i analizę możliwości inwestycyjnych w Polsce. Zarządza aktywami oraz projektami mixed-use, komercyjnymi i mieszkaniowymi. W branży nieruchomości działa kreatywnie – łącząc zmysł architekta oraz bogate doświadczenie biznesowe zdobyte na arenie międzynarodowej.

Bartłomiej Jabłoński
Bartłomiej Jabłoński

BOARD ASSISTANT


Odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie biura. Nadzoruje obieg dokumentów i zapewnia płynny przepływ informacji. Wspiera efektywność pracy Dyrektora Zarządzającego poprzez optymalną organizację czasu i priorytetyzację zadań.

Andrzej Szczepanik
Andrzej Szczepanik

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER


Bada nowe możliwości inwestycyjne na rynku nieruchomości. Ocenia potencjalne transakcje w oparciu o analizę strategii rynkowych. Negocjuje i zawiera umowy z nowymi klientami biznesowymi. Nadzoruje strategię i realizację projektów związanych z marketingiem i komunikacją firmy.

Piotr Dudziński
Piotr Dudziński

CFO


Czuwa nad kontrolą finansową i optymalizacją kosztów związanych z utrzymaniem nieruchomości. Dokumentuje wydatki ponoszone na utrzymanie budynków i opracowuje raporty okresowe.

Monika Hryniewicz
Monika Hryniewicz

REAL ESTATE LEASING MANAGER


Wyszukuje i analizuje istniejące na rynku powierzchnie do wynajęcia. Przygotowuje i negocjuje warunki najmu. Reprezentuje właścicieli budynków w kontaktach z najemcami i dostawcami, pomaga najemcom w znalezieniu przestrzeni dopasowanych do ich potrzeb biznesowych.

Anna Brewińska
Anna Brewińska

LEASING MANAGER


Odpowiada za komercjalizację powierzchni do wynajęcia. Specjalizuje się w obszarze projektów biurowych i handlowych, gdzie od lat reprezentuje właścicieli budynków w kontaktach z najemcami. Nakreśla i realizuje założenia strategii tenant-mix oraz dba o wysoki poziom obsługi wynajmujących.

Karolina Aftańska
Karolina Aftańska

LEASING ASSISTANT


Koordynuje działania w obszarze wynajmu nieruchomości. Obsługuje procesy zarówno po stronie popytu, jak i podaży. Pomaga w znalezieniu odpowiednich najemców do budynków oraz odpowiednich budynków dla najemców.

Joanna Bełdzińska
Joanna Bełdzińska

PROPERTY MANAGER


Nadzoruje administrację nieruchomości, dbając o ich ciągłe i bezproblemowe funkcjonowanie. Opracowuje i wdraża działania zorientowane na maksymalizację zysków właścicieli obiektów. Utrzymuje relacje z najemcami i dzierżawcami nieruchomości.

Anna Kwaśny
Anna Kwaśny

SALES AND MARKETING MANAGER


Utrzymuje relacje z potencjalnymi klientami poprzez wsparcie merytoryczne, doradztwo i rekomendację nowych możliwości inwestycyjnych. Identyfikuje i wskazuje możliwości zwiększenia przychodów dla klientów.

Tomasz Jęczkowski
Tomasz Jęczkowski

JUNIOR SALES EXECUTIVE


Prowadzi sprzedaż mieszkań w oparciu o rozpoznanie potrzeb i wymagań klientów. Realizuje badania i dokonuje regularnej analizy rynku mieszkaniowego.

Anna Osińska
Anna Osińska

JUNIOR SALES EXECUTIVE


Doradza klientom w wyborze optymalnego mieszkania. Koordynuje działania związane z zawieraniem transakcji zakupu. Wspiera biuro sprzedaży poprzez realizację procesów analitycznych i bieżący monitoring rynku.

Wiesław Jachowicz
Wiesław Jachowicz

TECHNICAL MAINTENANCE SPECIALIST


Na technicznych aspektach utrzymania obiektów zna się od podszewki. Nadzoruje prace konserwacyjne, renowacyjne i wykończeniowe, dbając o dobrą kondycję budynków wewnątrz i od zewnątrz. Rozwiązuje problemy nierozwiązywalne.

Renata Kruk
Renata Kruk

PROJECT MANAGER


Zarządza projektami w obszarze budowy, wykończenia i aranżacji przestrzeni. Czuwa nad jakością prac inżynierskich i wykonawczych. Zapewnia doradztwo w zakresie pozyskiwania niezbędnych pozwoleń.

Michał Smulski
Michał Smulski

PROJECT MANAGER


Określa cele i zakres projektu, uwzględniając kluczowych interesariuszy. Czuwa nad zachowaniem założonego budżetu i harmonogramu projektu.

Paulina Ostrowska
Paulina Ostrowska

PROJECT MANAGER


Odpowiedzialna za planowanie, realizację i komercjalizację projektu Co\Walk HUB – innowacyjnej przestrzeni dla startupów i freelancerów z branży IT/TECH. Pozyskuje leady biznesowe, wspierając współpracę startupów, scaleupów i freelancerów z lokalnym środowiskiem biznesowym.

Roman Kasprzak
Roman Kasprzak

TECHNICAL MAINTENANCE SPECIALIST


Sprawuje pełną opiekę nad stanem technicznym nieruchomości. Prawdziwa złota rączka i nieocenione wsparcie w rozwiązywaniu standardowych i niestandardowych problemów związanych z funkcjonowaniem budynku.