PL | EN

NAZWA STANOWISKA

główny księgowy

Poszukujemy zorganizowanego, odpowiedzialnego i doświadczonego specjalisty lub specjalistki do przejęcia pieczy nad naszym działem księgowym.

Jako Główny Księgowy/Główna Księgowa obejmiesz nadzorem finanse i sprawy kadrowe firmy, jak również optymalizację kosztów związanych z działaniem zarządzanych przez nas nieruchomości. Doświadczenie związane z działalnością deweloperską na rynku mieszkaniowym i komercyjnym mile widziane!

zobacz opis

OBOWIĄZKI

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek należących do grupy
  • Prowadzenie spraw kadrowych
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych
  • Fakturowanie najemców lokali zarządzanych przez pracodawcę
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • Wykonywanie przelewów i obsługa rachunków bankowych
  • Przygotowywanie list płac, przelewów, zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych od wypłacanych wynagrodzeń oraz przelewów związanych z należnościami ZUS
  • Obsługa wszelkich należności publicznoprawnych
  • Przygotowywanie danych finansowych dla kredytodawców, leasingodawców, ubezpieczycieli
  • Przygotowywanie bieżących sprawozdań z przepływów pieniężnych (Cash Flow)

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe
  • Certyfikacja zawodu księgowego
  • Doświadczenie w obsłudze księgowej i kadrowej spółek kapitałowych
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze podmiotów zarządzających nieruchomościami, wynajmujących lokale komercyjne i/lub podmiotów z udziałem wspólników zagranicznych
  • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Word i Excel) i innych niezbędnych programów do prowadzenia księgowości i obsługi kadr
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doskonała organizacja pracy

interesująca oferta?

wyślij swoje CV na nasz adres e-mail career@opg.com.pl

asystent project managera

Poszukujemy zorganizowanej i odpowiedzialnej osoby, która wesprze nasz dział projektowy.

Oferujemy pracę w kreatywnej atmosferze przy angażujących projektach biurowych i mieszkaniowych. Zapewniamy elastyczny model zatrudnienia (min. 120h miesięcznie) oraz biuro w najmodniejszej przestrzeni w Łodzi – OFF Piotrkowska Center. Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, mile widziani absolwenci i studenci ostatniego roku na kierunkach związanych z budownictwem i architekturą. Czas spędzony przy projekcie może zostać wliczony do dziennika praktyk celem uzyskania uprawnień konstrukcyjno-budowlanych.

zobacz opis

OBOWIĄZKI

  • Pomoc w organizacji przetargów
  • Przygotowanie, kompletowanie i kontrola niezbędnej dokumentacji formalno-prawnej
  • Pomoc przy tworzeniu budżetu i cash flow inwestycji
  • Obliczanie i przekazywanie wskaźników dotyczących inwestycji Dyrektorowi Zarządzającemu
  • Koordynacja prac między architektami, wykonawcami, inspektorami nadzoru inwestorskiego, dostawcami wyposażenia oraz prawnikami
  • Planowanie prac zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • Prowadzenie kontroli prawidłowości wykonanych prac
  • Nadzorowanie usuwania usterek
  • Odbiory techniczne i finansowe robót
  • Koordynacja prac związanych z przekazaniem budynku do użytkowania

WYMAGANIA

  • Absolwent lub student ostatniego roku studiów technicznych na kierunkach Budownictwo / Architektura / Inżynieria Środowiska
  • Znajomość obsługi programu AutoCAD
  • Znajomość obsługi pakietu Microsoft Office (w szczególności Word i Excel)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

dlaczego warto do nas dołączyć?

Profesjonalizm w pracy cenimy sobie równie mocno, co panującą w niej atmosferę. Od chłodnych procesów i narzędzi wolimy ludzi i współpracę. Zamiast realizować sztywno nakreślony plan, wolimy reagować na zmiany. To niesie ze sobą duże wyzwanie, ale jeszcze większą satysfakcję.

Kameralny klimat, kompetencje oraz kreatywność, z jaką poruszamy się po rynku nieruchomości, składają się na prawdziwie unikalne doświadczenie naszych pracowników. Nasza największa wartość? Ludzie, którzy tworzą prawdziwy zespół. Utożsamiasz się z naszym podejściem? Odezwij się!

CO OFERUJEMY?

  • Angażujące projekty
  • Otwarta, dynamiczna atmosfera pracy ze szczyptą kreatywności
  • Work/life balance – biuro w najmodniejszym miejscu w Łodzi

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Otwarty umysł
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zacięcie do branży nieruchomości